Zgodnie z Uchwałą Zarządu PTCA, ustala się  następujące wartości składek członkowskich:

- Osoby indywidualne ( Członek Uczestnik): 0,00 pln/rok

- Firmy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (Członek Wspierający): 500,00 pln/rok

 

W jaki sposób można opłacić składkę członkowską ?

Istnieje techniczna konieczność weryfikacji i powiązania rejestrującego się Członka Stowarzyszenia z jego płatnością na poczet rocznej składki członkowskiej. Dlatego też uprzejmie prosimy o dokonanie płatności składki członkowskiej, bezpośrednio przed wykonaniem procesu rejestracji (na podstawie  formularza rejestracyjnego), który jest tożsamy ze złożeniem Deklaracji Członkowskiej.

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym: W takiej sytuacji poprosimy przed procesem rejestracji wykonać przelew bankowy ( kwota zależna od wysokości składki - powyżej  podaliśmy  kwoty składek rocznych dla Członków). Pełne dane do wykonaniu przelewu bankowego znajdziesz w zakładce "kontakt i dane". W przypadku wyboru opcji przelewu tradycyjnego, w szablonie przelewu, w polu "tytuł przelewu" należy wpisać: Składka roczna członkowska w PTCA dla "nazwa Firmy". Po wykonaniu przelewu bankowego, prosimy o potwierdzenie w arkuszu rejestracyjnym, faktu dokonania wpłaty na poczet składki członkowskiej. Zgodnie z zapisami Ustawy Prawo o Stowarzyszeniach, składki członkowskie dla Firm, dokonywane są na podstawie noty księgowej obciążeniowej, wystawianej przez PTCA.

 

W przypadku wątpliwości czy pytań zawsze można się z nami skontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij stronę znajomym