Zgodnie z Uchwałą Zarządu PTCA, na rok 2018, ustala się  nastepujęce wartości składek członkowskich:

 

- Osoby indywidualne ( Członek Uczestnik): 0,00 pln/rok

 

- Firmy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (Członek Wspierający): 500,00 pln/rok

 

 W jaki sposób można opłacić składkę członkowską ?

Istnieje techniczna konieczność weryfikacji i powiązania rejestrującego się Członka Stowarzyszenia z jego płatnością na poczet rocznej składki członkowskiej. Dlatego też uprzejmie prosimy o dokonanie płatności składki członkowskiej, bezpośrednio przed wykonaniem procesu rejestracji (na podstawie  formularza rejestracyjnego), który jest tożsamy ze złożeniem Deklaracji Członkowskiej.

Płatności składki członkowskiej, można dokonać w dwojaki sposób. Można skorzystać z systemu szybkich przelewów PayU, dostępnego na naszej stronie lub też wykonać standardowy przelew bankowy na rachunek bankowy PTCA. W zależności od wybranej formy płatności, prosimy zapoznać się z procedurą postępowania, poniżej:Płatność szybkim przelewem online PayU: Aby dokonać płatności za składkę członkowską poprzez system szybkich przelewów PayU, znajdź na stronie głównej www.ptca.pl   kwadraty/kafelki wyposażone w przycisk "kliknij i opłać składkę". Należy wybrać kafelek odpowiadający właściwej/odpowiedniej  składce ( mamy do wyboru składki dla osób indywidualnych lub składki dla firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą). 

Po kliknięciu w odpowiedni kafelek, należy postępować zgodnie ze wskazówkami systemu. Na koniec procesu i gdy szybki przelew zostanie wykonany, otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami wykonanej transakcji. Po otrzymaniu takiej informacji, prosimy o potwierdzenie wpłaty składki, bezpośrednio w arkuszu rejestracyjnym.

 


Płatność tradycyjnym przelewem bankowym: W takiej sytuacji poprosimy przed procesem rejestracji wykonać przelew bankowy ( kwota zależna od wysokości składki - powyżej  podaliśmy  kwoty składek rocznych dla Członków). Pełne dane do wykonaniu przelewu bankowego znajdziesz w zakładce "kontakt i dane". W przypadku wyboru opcji przelewu tradycyjnego, w szablonie przelewu, w polu "tytuł przelewu" należy wpisać: Składka roczna członkowska w PTCA dla "imię i nazwisko członka" lub "nazwa Firmy". Po wykonaniu przelewu bankowego, prosimy o potwierdzenie w arkuszu rejestracyjnym, faktu dokonania wpłaty na poczet składki członkowskiej.

 

W przypadku wątpliwości czy pytań zawsze można się z nami skontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij stronę znajomym