Szanowni Państwo,

Gorąco zachęcamy do zaprezentowania Państwa Firmy, produktów i usług w naszym Magazynie "ATOPIA"

"Atopia" jest kwartalnikiem wydawanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych. "Atopia" jest wydawnictwem elektronicznym z funkcją "interaktywną", co daje możliwości pełnej kontroli nad skutecznością zamieszczanych treści w zakresie czytelnictwa, interakcji, obejrzeń itp. Opcja interaktywna daje też możliwości "przenoszenia" czytelnika do źródeł zewnętrznych takich jak inne strony www, materiały wideo,, prezentacje, konkursy, profile w mediach społecznościowych itd.

Grupę docelową "Atopii" stanowią rodziny dotknięte chorobami atopowymi i alergiami (opiekunowie chorych dzieci) oraz pacjenci i kadra medyczna specjalizująca się w leczeniu atopowego zapalenia skóry, astmy oskrzelowej, pokrzywek, alergicznego nieżytu nosa, alergicznego zapalenia spojówek i alergii. Trzon odbiorców Magazynu "Atopia"  stanowią Członkowie PTCA oraz użytkownicy zamkniętych Grup Wsparcia dla rodziców dzieci chorych na choroby atopowe oraz Grup Wsparcia dla Pacjentów. Na dzień dzisiejszy (maj 2017), łącznie Grupy skupiają ponad 30.000 użytkowników, a ich wolumen rośnie nawet o 100 użytkowników dziennie!

Pierwsze inauguracyjne wydanie Magazynu "Atopia", którego premiera odbyła się 10 kwietnia 2017 r,  dotarło do ponad 57.000 użytkowników!

Korzystając z linku, zachęcamy do przejrzenia pierwszego inauguracyjnego wydania Magazynu "Atopia" nr 1/2017 POBIERZ BEZPŁATNY EGZEMPLARZ MAGAZYNU "ATOPIA"

W sprawach związanych z reklamą, pakietami sponsorskimi lub inną aktywnością związaną z Magazynem "Atopia", uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.ptca.pl

 

Zachęcamy też do obejrzenia prezentacji zawierającej ofertę współpracy naszego Stowarzyszenia z Firmami-Członkami Wspierającymi PTCA

 

Udostępnij stronę znajomym