Z dumą przedstawiamy Znak Rekomendacji Produktowej Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych. Zapamiętajcie koniecznie ten znak i szukajcie go na opakowaniach produktów dla atopików i alergików.

Dlaczego warto? PTCA w ramach działalności statutowej, podjął się misji sprawdzania, testowania i weryfikowania skuteczności produktów, które oferowane są na rynku i komunikowane jako produkty skierowane do alergików i atopików.

Jak testujemy produkty?

Zgłoszone do testów produkty podlegają 2 torowej weryfikacji. W pierwszej kolejności, produkt udostępniany jest bezpłatnie do szerszego grona zainteresowanych (pacjenci i opiekunowie chorych dzieci) - Członkowie PTCA oraz użytkownicy Grup Wsparcia, stosują produkt, po czym wypełniają ankiety oceniające. Ta część weryfikacji nie wpływa bezpośrednio na ostateczną decyzję o przyznaniu bądź nieprzyznaniu certyfikatu rekomendacji dla danego produktu. Ta część stanowi dla Producenta źródło informacji o produkcie od jego rzeczywistych użytkowników jak i również stanowi doskonałą okazję dla użytkowników do bezpłatnego przetestowania i zapoznania się z produktem.

Rekomendacja Rady Naukowej PTCA
Drugi poziom weryfikacji, prowadzony jest przez Radę Naukową PTCA, gdzie największe autorytety medyczne, wraz z pacjentami przeprowadzają testy aplikacyjne i wspólnie oceniają jakość oraz skuteczność produktu.

Firmy, które zgłosiły produkt do testów, po pozytywnej weryfikacji, otrzymują certyfikat (dla konkretnego produktu), który uprawnia do uzyskania tytułu; "Produkt Rekomendowany przez Radę Naukową PTCA" oraz do używania naszego znaku graficznego np. na opakowaniu. Wizualizacja znaku graficznego rekomendacji stanowi ilustracja do tego artykułu.

Pierwsze darmowe produkty do testowania pojawią się już w ciągu najbliższych kilku dni - oczekujcie wiadomości od nas!

No i szukajcie znaku Rekomendacji na Waszych produktach!

Podoba się nasza akcja?

 

Firmy zainteresowane zgłoszeniem swoich produktów do testów, poprosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij stronę znajomym