Wydawnictwa PTCA

<iframe style="width:550px;height:350px" src="http://anyflip.com/bookcase/cleod/red"  seamless="seamless" scrolling="no" frameborder="0" allowtransparency="true" allowfullscreen="true" ></iframe>

Darmowy Internet Wi-Fi dla pacjentów i ich opiekunów w Rabce-Zdroju

 

Bardzo wiele dzieci Członków PTCA, przynajmniej raz było albo prędzej czy później będzie hospitalizowane ( np. diagnostyka) na Oddziale Alergologii i Pulmonologii w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju.

Czasy są jakie są i oprócz letnich atrakcji Rabki (np. Park Zdrojowy położony w okolicach szpitala) czy przedszkola przyszpitalnego, dostęp do Internetu wydaje

się być sprawą oczywistą. Poza dziećmi, które chętnie buszują po Internecie, grają w gry czy oglądają filmy, także opiekunowie zerkają a to do skrzynki e-mailowej a to do Grup wsparcia dla rodziców na Fejesbuku.

Dlatego też nie mogliśmy podjąć innej decyzji jak sfinansowanie i uruchomienie dostępu do darmowego Internetu Wi-Wi dla małych pacjentów oraz ich opiekunów na terenie Oddziału Alergologii i Pulmonologii Instytutu  w Rabce-Zdrój.

Prace instalacyjno wdrożeniowe wkrótce się rozpoczną. O przebiegu prac i ich zakończeniu, będziemy na bieżąco informować.

 

Pozdrawiają inicjatorzy akcji:

§       Pan Prof. dr hab. n.med. Ryszard Kurzawa

§       Zarząd PTCA

 


Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, przyłącz się do nas, zostań członkiem PTCA i bądź już zawsze na bieżąco !

Tu możesz sprawdzić jakie benefity daje członkowstwo w PTCA.


 

 

Udostępnij stronę znajomym