Monika Wyrzykowska-Koordynator Projektu, Trener

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez 15 lat zarządzała zespołami ludzi, relacjami z klientem i projektami w bankach.

Założycielka Fundacji Alabaster zajmującej się wspieraniem osób z chorą skórą. Prowadziła wiele warsztatów z wykorzystaniem metody dramy z pracownikami służby medycznej i osobami chorymi.

Od 2009 roku zajmuje się animacją kultury, arteterapią, dramą i teatrem. Instruktorka arteterapii. Certyfikat Narodowego Centrum Kultury uzyskała po zakończeniu dwuletniego kursu Arteterapia – Kultura przeciw Wykluczeniu. Prowadziła wiele warsztatów dramowych i teatralnych z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach wyższych. Ukończyła Szkołę Trenerów Dramy „Drama Way”.

Współpracuje z różnymi grupami teatralnymi działającymi w obszarze teatru zaangażowanego, w tym z Instytutem Teatralnym (Lato w Teatrze) i Fundacją Drama Way (Art Generacje). Pracuje głównie jako scenografka, scenarzystka i reżyserka. Przez 3 lata zajmowała się tradycyjnym tureckim teatrem cieni (Teatr Ka).

 

   Agnieszka Bartczak, Psycholog, Trener

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach edukacji podyplomowej ukończyła Szkołę Trenerów, Kurs Interwencji Kryzysowej, Kurs Psychodietetyki oraz z zakresu Zaburzeń odżywiania. Specjalizuje się w pomocy psychologicznej, głównie dla pacjentów z problemami dermatologicznymi (łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, trądzik, pokrzywka, itd.), Prowadzi krótkoterminowe intensywne  sesje konsultacyjne dla pacjentów oraz ich rodzin, w tym również dla rodziców dzieci z problemami dermatologicznymi. Udziela wsparcia w zakresie radzenia sobie z chorobą, kryzysów emocjonalnych, zawodowych, rodzinnych, w sytuacji depresji oraz występowania zaburzeń lękowych.

Doświadczenie psychologiczne zdobyła w ramach współpracy z „Biedronkowem”, portalem dedykowanym dla osób chorych na łuszczycę.

Aktualnie współpracuje z Centrum Dermatologicznym Febumed, Przychodnią MM-Medica  oraz Fundacją Alabaster świadczącą pomoc i wsparcie dla osób z atopowym zapaleniem skóry. Prowadzi konsultacje w nurcie poznawczo – behawioralnym, również dla pacjentów bez problemów dermatologicznych.

 

     Eliza Gniado, Trener Biznesu, Coach

Trener i coach (Akademia Trop, od ponad 10 lat). Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim (IPSIR) oraz Studia Podyplomowe -Zarządzanie Personelem. Dyplomowany instruktor teatralny i dramowy (drama brytyjska). Obecnie uczy się w Instytucie Gestalt.

Ma zarówno doświadczenie pracy wewnątrz korporacji (PTK Centertel), jako freelancer współpracujący z wieloma podmiotami oraz jako współwłaściciel firmy (Drama Way). Dzięki temu dobrze rozumie potrzeby organizacji, umie współpracować z działem szkoleń i rozwoju oraz biznesem. Jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadzała metodę dramy do szkoleń biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste, związane z zarządzaniem (m.in. motywacja, prowadzenie rozmów z pracownikami, zarządzanie zmianą) oraz w szkoleniach z obsługi Klienta i sprzedażowych.

Prowadzi także warsztaty interwencyjne dla zespołów wokół problemów komunikacyjnych i konfliktów. Aktywnie zajmuje się coachingiem managerskim. Jest współtwórczynią i wykładowcą Szkoły Trenerów Dramy oraz innych szkół trenerskich - Akademia Trop, Firma 20

Katarzyna Mirecka, Psycholog

Psycholog i psychoterapeuta, absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologii (specjalizacja z psychologii pracy) na Uniwersytecie Nottingham. Ukończyła całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie.

Przez kilka lat współprowadziła, a następnie kierowała projektem wspierającym Polaków w Wielkiej Brytanii na lokalnym rynku pracy oraz była wolontariuszką w projekcie CV Clinic organizowane przez Polish Psychologists’ Association. 

 

 

 

Teresa Kiełczewska-Hamori, Doradca Personalny w Biznesie

Teresa posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zarówno w zarządzaniu kadrą jak i human resources. Jako zarządzająca kadrami w dużych organizacjach ( Amway, ING Bank), była odpowiedzialna za projekty rekrutacji, strategie personalne oraz procesy oceny pracowniczej.

Przez ostatnie dziesięć lat, Teresa prowadziła projekty z zakresu doradztwa personalnego dla dużych Klientów korporacyjnych.

Jest absolwentem wydziału Handlu Wewnętrznego w Warszawskiej Wyższej Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła również Studia Podyplomowe w Zarządzaniu na Uniwersytecie Warszawskim.

 

 

Anna Płatkowska-Szczerek, Lekarz

W roku 2012 Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku lekarskim. Część studiów odbyła zagranicą. Po ukończeniu stażu  podyplmowego w 2013 roku rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Psychodermatologii UM w Łodzi gdzie zajmuje się pracą naukową oraz dydaktyczną. Jej autorskie badania naukowe dotyczą bariery naskórkowej u  pacjentów z Atopowym Zapaleniem Skóry. Aktywnie uczestniczy w kongresach naukowych polskich i zagranicznych.  

 

 

Prowadzący szkolenie „produkcja kosmetyków” z ramienia marki Oillan:

 

Katarzyna Chyczewska

 

Absolwentka Politechniki Gdańskiej Wydziału Chemicznego - kierunku Biotechnologia. Wykładała 4 lata chemię kosmetyczną i metody badań kosmetyków w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Na stanowisku technologa kosmetycznego nabyła doświadczenia przez 5 lat w Warszawskich firmach, oraz obecnie w Oceanic S.A. na stanowisku technologa odpowiada za kreowanie i wdrażanie nowych produktów oraz wystawianie i kompletowanie dokumentów, certyfikatów, badań zgodnie z normami ISO.

 

Andżelina Górzyńska

Absolwentka Politechniki Gdańskiej Wydziału Chemicznego o kierunku technologia chemiczna. Na tej samej uczelni ukończyła również 2 – letnie studium pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła ucząc w szkole chemii. Karierę w przemyśle chemicznym zaczęła pracując 10 lat w firmie Marion Kosmetyki w Gdyni na stanowisku technologa. Od ponad trzech lat związana z firmą Oceanic S.A. w  laboratorium badawczo – rozwojowym jako technolog. Zajęcie stawiające ciekawe wyzwania oraz dające ogromną satysfakcję. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwójki dzieci. Lubi dobre filmy i książki, ale nie stroni od aktywności fizycznej. Jej pasją jest jazda na rowerze 

 

 

Udostępnij stronę znajomym