Witaj w strefie konsultacji  z psychologiem  ONLINE w ramach Projektu "The Doors-otwieramy drzwi do nowej pracy"

 

 

"Poszukiwanie pracy to poważne przedsięwzięcie, wymagające nakładu czasu i wiedzy. Trzeba być do niego odpowiednio przygotowanym i zmotywowanym. Trzeba też umieć poradzić sobie z różnorodnymi trudnościami i rozczarowaniami. Jest to zadanie tym trudniejsze, jeśli dodatkowo zmagamy się obciążeniami zdrowotnymi.

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych, w ramach specjalnie opracowanego programu The Doors, oferuje swoim członkom możliwość bezpłatnych konsultacji psychologicznych, których celem jest:

·      Wskazanie mocnych stron kandydata

·      Określenie jego zainteresowań oraz umiejętności sprzyjających znalezieniu pracy

·      Omówienie technik szukania pracy i optymalnej strategii

·      Wskazanie preferencji zawodowych

Możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy i wsparcia w procesie szukania pracy może je znacznie skrócić oraz ułatwić to zadania.

Konsultacje odbywają drogą elektroniczną – telefonicznie lub poprzez skype. Każda konsultacja trwa 60 minut. Omawiane będą takie zagadnienia, jak sytuacja zawodowa Kandydata, jego preferencje zawodowe, umiejętności oraz ograniczenia, jak również konkretne metody poszukiwania pracy." 

 

Konsultacje online prowadzi Psycholog Katarzyna Mirecka

 

Zgodnie z założeniami Projektu, wsparciem psychologicznym online, obejmiemy 20 osób, w     okresie od września do grudnia, 2017 roku. Osoby dorosłe cierpiące na AZS lub łuszczycę, po   zakwalifikowaniu do Projektu otrzymają hasło uprawniające do zarejestrowania wizyty             online za pośrednictwem przycisku "umów wizytę".

 

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Projekcie i nieodpłatnym wsparciem psychologicznym online, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod poniższym przyciskiem

 

Konsultacje są nieodpłatne

 

                                          

   

 

                               

 

Udostępnij stronę znajomym