#OillanMed #Testowanie #200zestawów #Zadarmo

TEST EMOLIENTÓW OILLAN MED+

Wspólna akcja  Oillan med+ i Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych

 

W dniu 26 czerwca, 2017 roku przeprowadziliśmy wspólną akcję Oillan med+ i Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych

 

Tematem akcji było testowanie przez Członków PTCA oraz użytkowników Grupy Wsparcia na FB, 2 preparatów z serii Oillan med+, które są przeznaczone do pielęgnacji skóry ze schorzeniami dermatologicznymi (AZS, łuszczyca, chronicznie sucha i wrażliwa skóra, skłonna do alergii)?

Do testów Firma Oceanic S.A, nieodpłatnie przekazała oraz wysłała do "testerów" 200 zestawów składających się z 2 preparatów: Emulsji natłuszczającej do kąpieli dermatologicznej pojemność 200 ml oraz Balsamu intensywnie natłuszczającego pojemność 200 ml.

Preparaty w zestawach otrzymało 200 osób, które jako pierwsze przesłały zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierające poniższe informacje:

1. - Imię i nazwisko
2. - Adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
3. - Wiek osoby, która będzie testować produkt
4. - Zgoda na przetwarzanie danych celem realizacji założeń testu (tekst deklaracji w podlinkowanym Regulaminie)
5. - Deklaracja wypełnienia ankiety z informacjami nt. wyników testu w terminie do 17.08.17


Poniżej w linku znajdziecie Regulamin Akcji:

Pobierz Regulamin Akcji

Akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, limit 200 zestawów w zasadzie został rozdysponowany w pierwszych godzinach od ogłoszenia startu testów.

 

Przy okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Firmie Oceanic S.A, właścicielowi marki Oillan med+ za uczestnictwo w tym jakże interesującym projekcie.

 

Udostępnij stronę znajomym