PTCA oraz marka Oillan med+ zapraszają do uczestnictwa w projekcie testowania nowych produktów! Mamy dla Was 100 darmowych zestawów dermokosmetyków (balsam + emulsja + krem). Szczegóły akcji w artykule

🎁 UWAGA! TEST NOWOŚCI OILLAN!

Twoje dziecko cierpi z powodu alergii kontaktowej albo alergii na pyłki? Dokucza Ci kurz, pleśń albo sierść zwierzaków? Weźcie udział w teście preparatów dla dzieci (od 1. mies. życia) i dorosłych do skóry z objawami alergii kontaktowych i pyłkowych Oillan med+.
 
💯 Pierwsze 100 osób, które prześlą zgłoszenie na adres 📨 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. otrzyma do testu zestaw z nowej serii Oillan med.+ (balsam+emulsja+krem). Test rozpoczyna się 27.02.2019.
Uwaga – test realizowany jest wyłącznie z udziałem członków PTCA.W treści maila konieczne jest zamieszczenie poniższych informacji:
 
a. Imię i nazwisko
 
b. Adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
 
c. Wiek osoby, która będzie testować produkt
 
d. Zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na test u osoby małoletniej
 
e. Zgodę na przetwarzanie danych celem realizacji założeń testu:
 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Oceanic S.A. z siedzibą w Sopocie wyżej wskazanych danych osobowych w celach związanych z Akcją Test Emolientów Oillan med+., tj. celem wydania kosmetyków, opracowania odpowiedzi ankietowych i uregulowania ewentualnych zobowiązań podatkowych związanych z wydaniem kosmetyków. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do moich danych, żądania ich usunięcia oraz do ich poprawiania na warunkach określonych ustawie o ochronie danych osobowych. Wyrażoną zgodę mogę w dowolnym momencie wycofać informując o tym OCEANIC S.A. przesyłając e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie wszelkich informacji zawartych przeze mnie wypełnionej ankiecie w celach promocyjnych i marketingowych. Powyższa zgoda ma charakter wyłączny i nie jest ograniczona czasowo oraz terytorialnie. Zobowiązuję się nie korzystać względem Organizatora z przysługujących mi osobistych praw autorskich przysługujących mi wobec treści wypełnionej przeze mnie ankiety. Ponadto, oświadczam, że jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych”
 
Szczegółowy regulamin dostępny pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1YaS7wwmi6SEmhbuf89OaRGJD3PeuOnxJ/view?usp=sharing i na stronie www.oillan.pl

 

Udostępnij stronę znajomym